Monitoring zużycia paliwa

Kontrola paliwa w firmie

System monitorowania pojazdów GPS w wydaniu TruckOnline jest systemem dobrowolnym. Naszych klientów nie wiążemy umowami i ściśle określonym abonamentem. Tworzeniu aplikacji przyświecała idea jaką jest monitoring pojazdów bez umowy i monitoring pojazdów bez abonamentu. Sam ustalasz budżet jaki chcesz przeznaczyć na monitorowanie pojazdów w danym miesiącu. Poprzez dostęp do aplikacji i utworzonego w niej konta twojej firmy i panelu z pojazdami sam zarządzasz kontem uaktywniasz raporty i je dezaktywujesz.

monitoring zużycia paliwa

Jeśli dany pojazd będzie odbywał ściśle określoną trasę sam decydujesz jakie informacje są ci potrzebne. Czy wystarczy sama lokalizacja pojazdu na trasie, czy potrzebny jest roaming, czy interesuje nas raport ekonomicznej jazdy w celu sprawdzenia jak eksploatowany jest pojazd lub może czas pracy kierowcy w celu rozliczania delegacji służbowych. Po każdej trasie dany raport, za który pobieramy abonament może być w każdej chwili zdezaktywowany. Nie musisz za niego płacić jeśli dany pojazd nie odbywa trasy tylko przebywa na parkingu.

Monitoring GPS bez umowy

Dowolność kreowania wydatku to siła naszego systemu TruckOnline. W każdej chwili jeśli uznasz, że nie jesteś zainteresowany korzystaniem z naszej aplikacji możesz wycofać się z współpracy z nami i nie robić niczego na siłę. Oczywiście jeśli w trakcie współpracy zajdzie taka potrzeba i zechcesz skorzystać ze wsparcia naszych konsultantów zawsze służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów.

Monitoring pojazdów gps cieszy się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy coraz większa liczba klientów korzystających z naszej aplikacji. Sprawdź jak działa monitoring gps i zostań jego świadomym użytkownikiem. Wydawaj swoje pieniądze mądrze. Płać wtedy kiedy tego rzeczywiście potrzebujesz. Używaj aplikacji i korzystaj z raportów, które są naprawdę potrzebne! Przetestuj naszą aplikację TruckOnline i sprawdź jak wygląda monitoring pojazdów.

Wypróbuj Monitoring zużycia paliwa od Truck Online

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!